درب اتوماتیک شیشه ای قیمت

درب اتوماتیک شیشه ای و قیمت انواع سیستم اوپراتور درب شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای و قیمت آن بستگی به برند سازنده و کشور آن دارد. معمولا درب های اتوماتیک شیشه ای موجود در ایران به سه دسته اروپائی ، آسیایی و تولید داخل تقسیم میشود. از لحاظ کلاس کارکرد و کیفیت معمولا درب اتوماتیک شیشه ای اروپائی در مرحله اول بوده و موتور و کنترل باکس آنها دارای استانداردهای برتر می باشد.

۹۰درصد موتورهای در اتوماتیک شیشه ای ساخت کشور آلمان و از برند دانکر موتور آلمان می باشد. این موتور در دونوع ۶۳x25 و ۶۳x55 تولید می شود که معولا ولتاژ کارکردی بین ۲۴ولت تا ۶۰ ولت را دارند. موتور درب اتوماتیک شیشه ای مجهز به انکودر یا تشخیص میزان سرعت و جهت موتور می باشد. وجود این قطعه کمک میکند تا اوپراتور و کنترل باکس متوجه بشود که سیستم موتور چند دور زده و چه میزان چرخیده است.

کنترل باکس های این درب اتوماتیک ها معمولا ساخت کشور آلمان یا سوئیس و یا ایتالیا می باشند. یکی از برترین کنترل باکس ها برند گیلگن سوئیس می باشد. این اوپراتور دارای عملکرد دقیق بوده و دارای سیستم هوشمند می باشد.

در این مطلب شرکت میهن در ، قصد داریم تا قیمت حدودی تجهیزات اصلی و متفرقه درب اتوماتیک شیشه ای را به اختصار توضیح دهیم.

بهتر است اول به سراغ تجهیزاتی نصبی و فریم و شیشه بپردازیم. هم اکنون قیمت شیشه سکوریت ۱۰میل استاندارد با توجه به شرکت های تولید کننده داخلی ، قیمتی بین ۷۵هزار تومان تا ۹۵هزار تومان در هرمترمبع را دارد. کافیست عرض و ارتفاع پروژه را در هم ضرب کرده و مساحت را در رقم های بالا ضرب نمائید.

حال نوبت به فریم یا کلاف های درب اتوماتیک شیشه ای میرسد. جنس کلاف های درب های متحرک و ثابت دراتوماتیک شیشه ای از نوع آلومینیوم اکسترود می باشد.

این فریم ها در قطرها و اندازه ها و وزن های متوسط تولید می شود. معمولا جنس و تنوع در قیمت رنگ کوره ای فریم نیز تاثیر در محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای را دارد. قیمت این فریم ها با توجه به جنس ، رنگ و نوع ساختار از ۳۵۰هزار تومان تا فریم استیل که حدودا ۹۰۰هزار تومان هست ، محاسبه می شود.

جنس فریم های استیل نیز حتما باید از نوع ۳۰۴ باشد و باید در سفارش آن دقت لازم را مبذول بفرمائید و از نوع ۲۰۱ تهیه ننمائید. چون ممکن هست در مرور زمان لکه گرته و روکش آن تار شده و رنگ طبیعی خود را از دست دهد.

یک فریم استاندارد درب اتوماتیک شیشه در اندازه ۲۲۰*۱۰۰ سانتی متر می باشد که اندازه ۲۲۰سانتی متری ارتفاع آن را تشکیل می دهد.

در پروژه ها و سفارش های دکوراتیو درب اتوماتیک شیشه ای که شکیل تر نشان داده می شود ، معمولا ارتفاع به ۲۵۰ تا ۳۰۰ سانتی متر میرسد و چون درب های متحرک و ثابت ارتفاع و قد بلندی داراند نمای داخلی محل نصب به صورت عالی نمایان می شود.

حال نوبت به انتخاب سیستم اوپراتور درب شیشه ای اتوماتیک می رسد. متداول ترین اوپراتور درب شیشه ای برند کرنل KERNEL آلمان می باشد . درب اتماتیک شیشه ای کرنل آلمان دارای ۷سال ضمانت بی قید و شرط بوده دارای موتور انکودر دار دانکر اصل آلمان می باشد. این اوپراتور آلمانی دارای دو چشم رادار از برند BEA بلژیک می باشد و نیز در پکیج آن یک جفت چشم بین درب های ثابت از نوع مادون قرمز بوده که مانع بسته شدن درب در هنگام مانع می شود. در پکیج کامل در شیشه ای کرنل آلمان دو ریموت کنترل ۵ حالته و ریل تردد ، هنگر ها ، استوپر ها ، تسمه فابریم و هرزگرد نیز مشاهده می شود.

سیستم کاملا بیصدا حرکت کرده و دارای میکروکنترلر کامل باهوش در یادگیری کورس ، وزن و میزان باز و بسته شدن درب می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید رایگان از پروژه درب اتوماتیک شیشه ای می توانید با کارشناسان فنی و فروش شرکت میهن درب تماس حاصل نمائید.

برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , ,

www.mihandoor.com