درب اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای ، در اتوماتیک، درب اتوماتیک پارکینگ

شرکت میهن در با سالها تجربه در زمینه فروش و نصب درب اتوماتیک پارکینگی درب اتوماتیک شیشه ای درب کرکره ای اتوماتیک درب برقی کرکره اتوماتیک جک پارکینگی درب شیشه ای اتوماتیک. .در ایران و سایر کشورهای دنیا آماده ارائه خدمات به ارگانها، موسسات، شرکتها، اشخاص و...می باشد

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگ : بیشتر منازل مسکونی و اماکن اداری و عمومی که ورودی درب پارکینگ تعبیه شده است ، درب نصب شده به صورت معمولی و با درصد ایمنی پایین می باشد.

هزینه ای مناسب یک درب معمولی پروانه ای را به یک نوع درب برقی پارکینگ تبدیل کرد که البته مزیت های آن را ذکر خواهیم کرد. درب برقی یا درب اتوماتیک نصب شده از ایمنی بالایی برخوردار است و نیز از چهار چوب و نوع درب اولیه استفاده خواهد شد و تغییرات روی درب معمولی اعمال خواهد شد و دیگر نیازی به خرید یک درب جدید یا ایجاد زیر ساخت ها نمی باشد.

میهن در با نوآوری که در این زمینه به وجود آورده است این امکان را فراهم می کند که یک درب پارکینگ بازویی مناسب نصب و راه اندازی شود. مزیت های درب پارکینگ بازویی:

– بدون نیاز به زیر سازی جدید

– نصب جک درب اتوماتیک پارکینگ بر روی درب معمولی

– ایمنی بالاتر نسبت به انواع معمولی

– قدرت بالا و عمر بیشتر در مقایسه با مدل های مشابه

– مصرف بهینه برق عمومی

– کاهش هزینه های ساخت ، نصب و راه اندازی

انواع درب های اتوماتیک پارکینگی :

۱- درب اتوماتیک پارکینگ ریلی : این نوع درب اتوماتیک به یک سمت باز می شود و توسط یک ریل دنده شانه ای حرکت داده می شود. در ساخت آن بجای استفاده از جک پارکینگی از موتور الکترومکانیکی استفاده می شود. .

۲- درب اتوماتیک پارکینگ بازویی : در ساخت این نوع از درب اتوماتیک از جک های پارکینگی استفاده می شود و می توان یک درب پارکینگ معمولی را هم به راحتی بدون تغییر نوع درب با همان زیر ساخت و چهارچوب تبدیل به درب اتوماتیک پارکینگی نمود.

۳- درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای : برای تولید این نوع درب های اتوماتیک ، به جای جک از موتور مخصوص کرکره برقی استفاده می شود و ساختار درب نیز متشکل از چندین تیغه کرکره به هم متصل می باشد .

از لحاظ هزینه کاملا به صرفه تر بوده و فضای کمتری را نیز اشغال می کند. دوام آن به دو عامل مهم یعنی کیفیت تیغه های اکسترود و موتور الکترومکانیکی کرکره اتوماتیک بستگی دارد.

برای استعلام قیمت درب اتوماتیک می توانید از فرم تماس با ما ارتباط برقرار نمائید .

دیدگاه ها بسته شده اند.