درب اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای ، در اتوماتیک، درب اتوماتیک پارکینگ

شرکت میهن در با سالها تجربه در زمینه فروش و نصب درب اتوماتیک پارکینگی درب اتوماتیک شیشه ای درب کرکره ای اتوماتیک درب برقی کرکره اتوماتیک جک پارکینگی درب شیشه ای اتوماتیک. .در ایران و سایر کشورهای دنیا آماده ارائه خدمات به ارگانها، موسسات، شرکتها، اشخاص و...می باشد

درب اتوماتیک ریلی پارکینگ

Model-Gate-750x563

درب اتوماتیک ریلی پارکینگ

درب های اتوماتیک پارکینگی ریلی در وزن ۳۰۰ کیلوگرم تا ۵۰۰۰ کیلوگرم  و در ۲۴ولت، ۲۲۰ولت و سه فاز موجود می باشند.
این درب های اتوماتیک به صورت کشویی و در جوار دیوار حرکت می کنند.
مزیتی که  دسته ی درب اتوماتیک ریلی پارکینگی نسبت به مدل لولایی آن دارند ، جای کم آنهاست و آنها فضای کمتری از پارکینگ را اشغال می کنند.

۱۴_۱۸

یکی از متداولترین دربها برای ورودی های صنعتی و خانگی  دربهای ریلی می باشند. نیاز به اتوماسیون اینگونه دربهای ریلی کمپانی های سازنده تجهیزات اتوماسیون را بر آن داشته است که تا در زمینه تولید سیستمهای اتوماسیون برای درب اتوماتیک ریلی در ابعاد متنوع اقدام کنند. سیستمهای موتوری درب اتوماتیک ریلی ساخت کمپانی BFT را به حق می توان بهترین سیستمهای موجود در بازار ایران از نقطه نظر همکاران و مصرف کنندگان این زمینه دانست.
یکی از دلایل برتری سیستمهای ریلی BFT را می توان تنوع محصولات این کمپانی در زمینه درب اتوماتیک ریلی دانست. کمپانی BFT  برای دربهای ریلی از ۳۰۰ کیلوگرم تا ۴۰۰۰ کیلوگرم  سیستمهای خاص خود را ارائه نموده است. از کوچکترین موتور تا قوی ترین آن دارای قدرت بالایی بوده و عملکرد پایدار و مداوم سیستم درب ریلی را در دراز مدت تضمین می نماید. درب اتوماتیک ریلی پارکینگ

sliding_door_1
در کنار قدرت و زیبایی همیشگی که در محصولات BFT به عنوان یک نقطه شاخص از ابتدا تا کنون جز برتریهای این برند در زمینه درب اتوماتیک بوده است، در سیستمهای ریلی این برند هوشمند بودن درکنار قدرت و عدم اصطحلاک، باعث شده است تا BFT گوی سقبت را از رقیبیان خود بگیرد. سیستمهای اتوماسیون درب ریلی اتوماتیک ساخت کمپانی BFT ایتالیا تحت نمایندگی انحصاری شرکت السا در ایران، ضمن برخورداری از برد کنترل کاملاً دیجیتال در دو تیپ الکترومکانیک ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت ارائه می شوند. این سیستمها با قابلیت آمپرومتریک که در نرم افزار برد کنترل، اندیشیده شده است هرگونه برخورد احتمالی با درب اتوماتیک ریلی را آشکار ساخته و مانع بروز صدمه به سیستم اتوماسیون یا خود درب ریلی می شوند. این قابلیت بصورت موازی با تجهیزات ایمنی از قبیل چشم و لبه ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد.
همانند سایر برد کنترلهای BFT، سیستمهای درب اتوماتیک ریلی به علت دیجیتال بودن برد کنترل خود، به راحتی به تجهیزات ساختمان هوشمند و سیستمهای کنترل تردد متصل شده و کلیه نیازهای متخصصین را در خصوص برآورده ساختن فیدبکهای مورد نیاز سیستم هوشمند ساختمان (خانه هوشمند) تامین می کنند. سیستم گیربکس موتورهای دربهای ریلی اتوماتیک ساخت BFT از قوی ترین و بروزترین گیربکسها بوده که با تعریف یک نقطه شکست مهندسی شده، در صورت برخورد با ضربه، فشارهای احتمالی را دمپ کرده و نیرو را در یک قطعه ساده، دمپ می کنند که باعث می شود به گیربکس یا موتور سیستم در کل آسیبی وارد نشود.
سیستمهای اتوماسیون دربهای ریلی اتوماتیک BFT، قابلیت کلیه تنظیمات از قبیل سرعت باز و بسته شو، میزان گشتاور، میزان ترمز انتهای مسیر و زون بندی سیستمها را دارا می باشند لذا شرکت البرز صنعت مبنا نماینده انحصاری BFT  ایتالیا در ایران در راستای بروز رسانی اطلاعات همکاران گرامی در زمینه درب اتوماتیک، خانه هوشمند، سیستمهای کنترل تردد، بر آن شده است تا با ترجمه و در دسترس قراردادن راهنماهای نصب و مصرف کننده، باعث شود تا همکاران از کلیه قابلیتهای سیستم بهره مند شوند و  تمایز سیستم ریلی BFT را با باقی سیستمها برای مصرف کنندگان خود آشکار سازند. لذا در ادامه می توانید راهنمای فارسی سیستم ریلی DEIMOS BT که مخصوص درب ریلی با وزن ۵۰۰ کیلوگرم می باشد را دانلود کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، جهت استعلام قیمت و سفارش محصول مورد نظر خود از طریق قسمت تماس با ما اقدام نمایید.
درب اتوماتیک

دیدگاه خود را ارسال کنید


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.